Nasze Spotkania

 • Wieczerniki wspólnotowe – są to spotkania TOTUS TUUS TOTA TUA obejmujące zazwyczaj udział w Eucharystii i nabożeństwach, często połączonych z katechezą lub rozważaniem Pisma Świętego oraz agapą. Spotykamy się w pierwsze soboty miesiąca, w każdy trzynasty dzień miesiąca, święta i wspomnienia Maryjne, oraz inne wyznaczone dni.
   
 • Wieczerniki rodzinne – gromadzimy się w domach, na wspólnej modlitwie. Więcej >>
   
 • Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Więcej >>
   
 • Droga Krzyżowa w kaplicy Cudownego Krucyfiksu w Katedrze Gnieźnieńskiej w piątki o 1500 Więcej >>
   
 • Różnorodne formy modlitwy różańcowej: wspólnotowa nieustająca modlitwa różańcowa – Ogród Dwóch Serc, Nieustanny Różaniec Papieski, Jerycho Różańcowe i inne.
   
 • Adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie w modlitwie charyzmatycznej, uwielbiając Pana śpiewem.
   

Gromadzimy również całkowicie poświęconych Jezusowi Chrystusowi przez Maryję, aby się nieustannie formować, i wprowadzamy na tę drogę innych, oraz organizujemy i prowadzimy rekolekcje zawierzenia, ewangelizacyjne, uzdrowienia, a także dni skupienia i konferencje.

 

 

Różaniec, różaniec, różaniec… dlaczego?

We wszystkich objawieniach Fatimskich Matka Boża prosi o codzienne odmawianie różańca. Z tym samym przesłaniem objawiła się w Gietrzwałdzie.

Gdyby Polacy bez przerwy odmawiali różaniec w Gietrzwałdzie, nie musieliby walczyć o wolną Polskę, mieliby ją bez walki wolną.

(o. Honorat Koźmiński)

„(…) odmawiajcie codziennie różaniec! Gorąco proszę pasterzy, by odmawiali i uczyli odmawiania różańca w swoich chrześcijańskich wspólnotach. Aby każdy umiał wiernie i odważnie wypełniać obowiązki swojego stanu, pomóżcie Ludowi Bożemu powrócić do codziennego odmawiania różańca, do tej przemiłej rozmowy dzieci z Matką, którą «przyjmują w swoim domu»”

(Jan Paweł II, 1 października 1997)
 

„Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki.”

(Siostra Łucja z Fatimy)
 

„Ledwie sie obudzisz, nie pozostawiaj ani sekundy szatanowi, zaczynaj odmawiać Różaniec - nawet wtedy, gdy pracujesz: myjesz naczynia czy cokolwiek innego robisz - bo wtedy nie dajesz miejsca szatanowi, żeby pracował w twoich myślach. A poza tym kroczysz w wolności”

(Święty Ojciec Pio)

Szczegółowe informacje w biuletynie >>